Basında Biz - CENGA

“Best of CENGA” adı ile dikkat çeken etkinliğimiz Çukurova Üniversitesi Haber Merkezi tarafından yayınlandı.
https://habermerkezi.cu.edu.tr/haber-detay/1673/cukurova-universitesi-nde-best-of-cenga-etkinligi
“Bilgi Güvenliği Akademisi” ile düzenlediğimiz etkinlik olan Siber Güvenlik Kış Kampı etkiliğimiz “adanaseshaber” web sitesinin takipçilerine paylaşıldı. Kendilerine teşekkür ederiz. http://www.adanaseshaber.com/haber-siber-guvenlik-kis-kampi-cukurova-universitesi-ev-sahipliginde-yapildi-7724.html

“Google Developer Group Adana” ile düzenlediğimiz etkinlik olan DevFest’17 etkiliğimiz “adanaseshaber” web sitesinin takipçilerine paylaşıldı. Kendilerine teşekkür ederiz.
http://www.adanaseshaber.com/haber-cenga-gdg-devfest-17-konferansi-duzenledi-7566.html

Bilgi Teknolojileri ve Yazılım Zirvesi

Etkinliğimizi Haber Yapan Gazetelere Teşekkür Ederiz.

CENGA Haberlerde!

Her geçen gün yeni etkinlikler, staj ve iş fırsatları sunarak öğrenciler için birçok olanak sağlayan CENGA son düzenlemiş olduğu “Sektörde Biz” etkinliği ile basında yer alıyor. Etkinliğimizi paylaşan Adanaseshaber, Adanaguneyhaber ve Günaydın Gazetesi’ne teşekkür ederiz.
http://www.adanaseshaber.com/haber-cenga-sektorde-biz-konferansi-duzenledi.-6629.html http://www.adanaguneyhaber.com/cenga-sektorde-biz-konferansi-duzenledi/ http://www.gunaydingazetesi.com.tr/cenga-sektorde-biz-konferansi-duzenledi/70893/
CENGA son düzenlemiş olduğu “Sektörde Biz” etkinliği ile basında yer alıyor. Etkinligimizi paylaşan Çukurova Üniversitesi haber merkezine teşekkür ederiz.
http://habermerkezi.cu.edu.tr/cenga.asp

CENGA Basında!

Kurulduğu günden itibaren büyük etkinliklere imza atan CENGA, tanınmaya devam ediyor. Bölüm öğrencileri ve mezunlarını aşan popülerliği ile CENGA bu kez yaptığı etkinlik ile TV-A’da!

Etkinliklerimizi kaçırmak istemiyor musunuz?

Sizi haberdar etmemiz için bültenimize kayıt olabilirsiniz.